Reklama

Na nowy skwer wydamy 2 miliony złotych

Opublikowano:
Autor:

Na nowy skwer wydamy 2 miliony złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już wiadomo, kto i za ile zajmie się wykonaniem skweru z ławeczkami i fontanną pomiędzy ulicami Armii Krajowej i Monte Cassino na Zielonym Jarze.

Już wiadomo, kto i za ile zajmie się wykonaniem skweru z ławeczkami i fontanną pomiędzy ulicami Armii Krajowej i Monte Cassino na Zielonym Jarze.

Zagospodarowanie pustego miejsca na Zielonym Jarze między domkami, blokami a spółdzielnią Budowlani wreszcie nabrało rumieńców. Do przetargu na stworzenie kolejnego miejskiego zakątka do rekreacji i wypoczynku z licznymi alejkami, fontanną, placem zabaw, ścieżkami rowerowymi i boiskiem sportowym stanęły cztery firmy. Ostatecznie wybrano ofertę firmy Dro-Mar Marcin Drożdż ze Skaryszewa. Przedsiębiorstwo zaoferowało wykonanie inwestycji za blisko 2 mln zł i gwarancję jakości na 60 miesięcy i tym samym to jego ofertę uznano za najkorzystniejszą.

Skwer na Zielonym Jarze zaprojektowała firma DWA Architektura i Urbanistyka, która stworzyła koncepcję nowego zagospodarowania dla południowej części Nowego Rynku. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń powinna zostać udostępniona mieszkańcom Podolszyc jeszcze w tym roku.

Czytaj też:

Fot. Wizualizacje udostępnione przez Ratusz

Czytaj też:

Fot. Portal Płock, wizualizacje udostęepnione przez Ratusz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE