Reklama

Na drogach biało, autobusy nie kursują

Opublikowano:
Autor:

Na drogach biało, autobusy nie kursują - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z powodu bardzo trudnych warunków na drogach autobusy kilku linii podmiejskich nie mogą wykonywać swoich kursów do podmiejskich gmin.

Z powodu bardzo trudnych warunków na drogach autobusy kilku linii podmiejskich nie mogą wykonywać swoich kursów do podmiejskich gmin.

Na drogach od rana panują trudne warunki. Nie przestaje sypać śnieg, służby nie nadążają z odśnieżaniem. Jak poinformowała Anna Kicińska, rzeczniczka Komunikacji Miejskiej,  z powodu trudnych warunków na drogach nie kursują  dziś linie podmiejskie 6 i 25, a kolei linia 11 dojeżdża tylko do Starej Białej, nie wykonuje kursu do Dziarnowa.

- Sytuacja jest na bieżąco monitorowana, o wszelkich zmianach poinformujemy niezwłocznie - zapewnia spółka.  - Za utrudnienia przepraszamy.

Informację o nieprzejezdnych drogach przekazały Komunikacji Miejskiej służby drogowe poszczególnych gmin. Wydaje się, że poza prószącym śniegiem, głównym winowajcą jest wiatr, który zwiewa śnieg z pól. - Sytuacja zmienia się dynamicznie - mówi Anna Kicińska. - Jeszcze przed chwilą autobusy linii 16 nie dojeżdżały do Proboszczewic, teraz już drogi są tam przejezdne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE