Reklama

Muzyka filmowa na starówce. Zmiana godziny koncertu

Opublikowano:
Autor:

Muzyka filmowa na starówce. Zmiana godziny koncertu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ze względu na Vistulę Folk Festival, organizatorzy byli zmuszeni zmienić godzinę rozpoczęcia koncertu w ramach "Muzycznych Czwartków na płockiej starówce".

Ze względu na Vistulę Folk Festival, organizatorzy byli zmuszeni zmienić godzinę rozpoczęcia koncertu w ramach "Muzycznych Czwartków na płockiej starówce". 

Muzyczne Czwartki cieszą się niemałym zainteresowaniem. Na Starym Rynku muzyki na żywo przychodziło posłuchać kilkadziesiąt osób. W czwartek 22 sierpnia odbędzie się ostatni koncert w sezonie.

Tematem ostatniego koncertu będzie muzyka filmowa. Marcelina Jankowska, Santa Stivrina, Irena Kozak i Katarzyna Beresińska zagrają m.in. utwory ze ścieżki dźwiękowej "Piratów z Karaibów", "Can you feel the love tonight" Eltona Johna z "Króla Lwa" czy "My heart will go on" Celine Dion z "Titanica".

Płocka Lokalna Informacja Turystyczna, która jest organizatorem Muzycznych Czwartków, informuje, że koncert 22 sierpnia odbędzie się o godzinie 17:00, a nie 18:00 jak do tej pory. Ma to związek z organizacją Vistuli Folk Festivalu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE