Reklama

Muzyczny autobus ze sceną na dachu znów może przyjechać do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Muzyczny autobus ze sceną na dachu znów może przyjechać do Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W zeszłym roku Płock załapał się do grona miast na trasie Red Bull Tour Bus. Na starówce zaśpiewał wokalista Dawid Podsiadło. Także i w tym roku przyjedzie, jeśli internauci wykażą się dostateczną determinacją przy głosowaniu.

W zeszłym roku Płock załapał się do grona miast na trasie Red Bull Tour Bus. Na starówce zaśpiewał wokalista Dawid Podsiadło. Także i w tym roku przyjedzie, jeśli internauci wykażą się dostateczną determinacją przy głosowaniu.

Olsztyn, Radom, Częstochowa, Gliwice, Bydgoszcz, Rzeszów, Suwałki, Słupsk i wreszcie Płock na dziewiątej pozycji. Za nami Białystok, Bielsko-Biała i Szczecin, które zamykają listę 12 miast branych pod uwagę przy ustaleniu przyszłej trasy muzycznego autobusu. Przyjedzie do siedmiu miast wybranych w toku głosowania. Lokalizacje można wybierać do 13 kwietnia na stronie Red-Bulla (należy wejść w zakładkę „muzyka”, następnie w zakładce „wydarzenia” odnaleźć właściwą pozycję).

W tym roku gwiazdą będzie piosenkarka Natalia Nykiel. - Natalia znalazła świetny balans pomiędzy chwytliwym popem i oryginalną elektroniką, co bardzo docenili słuchacze i krytycy – czytamy na stronie akcji w uzasadnieniu wybory artysty. - Złota, diamentowa i potrójna platynowa płyta, tryumf singla „Error” i najczęściej wyświetlanego teledysku do niego na platformie Vevo tylko potwierdzają, że Natalia jest artystką, której brakowało na polskiej scenie pop i electro. Będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć Natalię w zaskakującej odsłonie. Specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus Natalia poszerzy skład swojego zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro grungeowych aranżacjach.

Koncerty będą odbywały się od 1 do 21 czerwca.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE