Reklama

Można już przejeżdżać, ale prace będą jeszcze trwały

Opublikowano:
Autor:

Można już przejeżdżać, ale prace będą jeszcze trwały  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uciążliwości kierowców na al. Kobylińskiego powoli się kończą. Pasy w obu kierunkach są przejezdne, ale Ratusz ostrzega, że prace na tym odcinku będą jeszcze trwały.

Uciążliwości kierowców na al. Kobylińskiego powoli się kończą. Pasy w obu kierunkach są przejezdne, ale Ratusz ostrzega, że prace na tym odcinku będą jeszcze trwały. 

Na razie otwarto po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Budowa kanalizacji deszczowej i asfaltowanie się skończyło, a to wstęp do przyszłorocznego remontu ul. Tysiąclecia. To jednak nie koniec prac.

- Cały wtorek na wyłączonych z ruchu fragmentach pasów toczyć się będą jeszcze prace - odbudowywana jest stara nawrotka, rozbierana tymczasowa nawrotka, budowany jest wjazd na jedną z posesji - tłumaczy Hubert Woźniak z zespołu prasowego Ratusza. 

Wszystkie pasy ruchu dostępne będą od środy, choć urzędnicy zastrzegają, że trwać może jeszcze sprzątanie po budowie. Prace będą się także jeszcze toczyć nad odbudowaniem przejścia dla pieszych, które łączy al. Spacerową z al. Pawła Nowaka. Powinno być gotowe przed Świętami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE