Reklama

Możliwa zmiana w Radzie Miasta Płocka. Kto zostałby nowym radnym?

Opublikowano:
Autor:

Możliwa zmiana w Radzie Miasta Płocka. Kto zostałby nowym radnym? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedawno informowaliśmy o poszukiwaniach nowego prezesa odpowiadającego za funkcjonowanie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Posadą jest zainteresowana, zresztą zatrudniona już w PPPT, miejska radna Joanna Olejnik z klubu Platformy Obywatelskiej. Gdyby objęła stanowisko po Zbigniewie Bednarskim, musiałaby zrzec się mandatu radnej.

Niedawno informowaliśmy o poszukiwaniach nowego prezesa odpowiadającego za funkcjonowanie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Posadą jest zainteresowana, zresztą zatrudniona już w PPPT, miejska radna Joanna Olejnik z klubu Platformy Obywatelskiej. Gdyby objęła stanowisko po Zbigniewie Bednarskim musiałaby zrzec się mandatu radnej.

Zainteresowani posadą prezesa zarządu Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego mogą przysyłać dokumenty aplikacyjne do 10 czerwca. Joanna Olejnik pracuje w PPPT jako pełnomocnik ds. innowacji oraz główny specjalista ds. projektów i rozwoju (w oświadczeniu majątkowym wskazała, że przy tej drugiej funkcji w wymiarze 3/4 etatu).

[ZT]22462[/ZT]

Wybór Joanny Olejnik oznacza kolejne zrzeczenie się mandatu w tej kadencji Rady Miasta Płocka. Przypomnijmy, że w wyborach samorządowych radnymi zostali m.in. Roman Siemiątkowski i Jacek Terebus, którzy ostatecznie ponownie objęli stanowiska wiceprezydentów i zrezygnowali z siedzenia w ławach radnych. Na ich miejsce dołączyły dwie nowe radne: Marta Krasuska i Małgorzata Ogrodnik. Gdyby doszło do kolejnej zmiany, tym razem za radną Joannę Olejnik, wiadomo kto jest następny w kolejce. Byłby to specjalista ds. marketingu komercyjnego, 30-letni Łukasz Pietrzak (obecnie pracuje w Komunikacji Miejskiej), który kandydował z okręgu nr 1 z ostatniego miejsca na liście. Wszystko jednak zależy od tego jakimi rezultatem zakończy się poszukiwanie następcy Zbigniewa Bednarskiego.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny (PPPT) jest obszarem inwestycyjnym powołanym do tworzenia atrakcyjnych warunków dla rozwoju przedsiębiorstw jako wspólne przedsięwzięcie Gminy Miasta Płocka i PKN Orlen.

Łukasz Pietrzak trzeci od lewej, fot. UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE