Reklama

Molo znów zamknięte. Tym razem na tydzień

Opublikowano:
Autor:

Molo znów zamknięte. Tym razem na tydzień - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z budową mało urodziwego falochronu zabezpieczającego molo przed krą, do końca przyszłego tygodnia obiekt będzie zamknięty dla spacerowiczów.

W związku z budową mało urodziwego falochronu zabezpieczającego molo przed krą, do końca przyszłego tygodnia obiekt będzie zamknięty dla spacerowiczów.

Biuro prasowe Ratusza zapowiada, że do końca przyszłego tygodnia nie będzie można spacerować po molo. - Wejście zostało tymczasowo zamknięte ze względu na trwające tuż obok obiektu prace przy budowie zabezpieczenia przeciwlodowego - wyjaśniają w Urzędzie Miasta. - Roboty te wymagają użycia ciężkiego sprzętu budowlanego, m.in. dźwigu. W trakcie prac w jego pobliżu nie mogą przebywać osoby niepowołane i przypadkowe.

Przypomnijmy: długi na 200 m falochron ochronny wykonany z dwóch ścianek Larsena stawia przy molo firma PHU Szuwarek z Nasielska. Ma być gotowy w czerwcu. Nie da się ukryć, że konstrukcja nie poraża elegancją, ale w opinii Ratusza tylko ona pozwoli jednak zabezpieczyć konstrukcję nadwiślańskiego przybytku przed naporem kry. „Cudeńko” będzie kosztowało miasto blisko 5 mln zł.

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE