Reklama

Mnóstwo kolizji i czołowe zderzenie pojazdów. Ranny 25-letni mężczyzna

Opublikowano:
Autor:

Mnóstwo kolizji i czołowe zderzenie pojazdów. Ranny 25-letni mężczyzna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeden przedświąteczny weekend i aż 45 kolizji drogowych, policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących, 32 osoby doprowadzono do izby wytrzeźwień. Doszło również do włamań i kradzieży.

Jeden przedświąteczny weekend i aż 45 kolizji drogowych, policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących, 32 osoby doprowadzono do izby wytrzeźwień. Doszło również do włamań i kradzieży.

Informowaliśmy już o wypadku w miejscowości Kamionki (gm. Stara Biała), do którego doszło w sobotę, 21 grudnia kilka minut po godz. 6.00. Pierwsza wiadomość była od strażaków z OSP Sikórz.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy czołowe zderzenie samochodu osobowego z samochodem dostawczym. Jedna osoba była zakleszczona w pojeździe. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zrobieniu dostępu do osoby poszkodowanej przy pomocy narzędzi hydraulicznych oraz ewakuacji na deskę. Kierujący samochodem osobowym został zabrany do szpitala. W czasie działań służb ratunkowych ruch na drodze był wstrzymany. Gdy swoje czynności zakończyła policja, rozbite samochody zostały zabrane przez lawety, droga została posprzątana, a ruch przywrócony - opisali strażacy.

[ZT]24373[/ZT]

O tym wypadku powiadomiła dziś mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku:

- Policjanci wstępnie ustalili, że 25-letni kierujący pojazdem dacia z niewyjaśnionych na tą chwilę przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z mercedesem. Z obrażeniami ciała 25-latek został przewieziony do szpitala. Wszelkie okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Ponadto odnotowano 45 kolizji drogowych, w tym 33 w Płocku i 12 na terenie powiatu płockiego. Nietrzeźwych kierujących zatrzymano w Płocku na ul. Harcerskiej, a także w miejscowościach Żukowo i Szewce.

W miejscowości Drwały było włamanie do kontenera na budowie, skradziono narzędzia o wartości ponad 7 tys. zł. Z kolei w Gąbinie - w wyniku włamania do mieszkania - skradziono biżuterię. Straty oszacowano na 1 tys. zł.

[ZT]24374[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE