Reklama

Reklama

Młodzi Artyści z Warszawy śpiewali w MDK

Opublikowano: 10 grudnia 2013 13:40
Autor:

Młodzi Artyści z Warszawy śpiewali w MDK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bracia Jeremi i Artur Sikorscy wystąpili na scenie Młodzieżowego Domu Kultury. Ich koncert to część kulturalnego projektu ARS-u.

Reklama

Bracia Jeremi i Artur Sikorscy wystąpili na scenie Młodzieżowego Domu Kultury. Ich koncert to część kulturalnego projektu ARS-u.

Agencja Rewitalizacji Starówki kojarzy się płocczanom przede wszystkim z remontami i modernizacją budynków (głównie na starym mieście), budową lokali mieszkalnych i usługowych przeznaczonych na sprzedaż, administrowaniem nieruchomościami.

Tym razem jednak płocki ARS postanowił zaangażować się w działania kulturalne, zapraszając do Płocka braci Jeremiego i Artura Sikorskich. Artyści z Warszawy, mimo młodego wieku, są coraz bardziej rozpoznawalni w środowisku muzycznym, o czym świadczyć mogą zaproszenia do występów w prestiżowych warszawskich klubach i teatrach muzycznych.

– To drugi organizowany przez nas koncert. Tego typu wydarzeniami chcemy ożywić i zmobilizować młodzież – powiedział nam wiceprezes ARS-u Paweł Śledzianowski. – Mam nadzieję, że kiedy pokażemy, że można spędzać czas aktywnie, a przede wszystkim bezpiecznie, zachęcimy młodych ludzi do czynnego działania we własnej sprawie.

Jeremiemu i Arturowi Sikorskim na scenie towarzyszyła również Aleksandra Robak. Co ciekawe, chociaż młodzi artyści wykonywali głównie utwory znane starszemu pokoleniu słuchaczy, zostali przyjęci bardzo ciepło. Gorącymi brawami przywitany został również Święty Mikołaj, który niepostrzeżenie pojawił się w trakcie koncertu, aby rozdać widzom słodkie upominki.

– Pomysł zorganizowania tego koncertu wyszedł od młodzieży. Nasza rola w jego organizacji była symboliczna – przyznał Paweł Śledzianowski. – Cieszę się, że mamy w Płocku osoby chętne do pomocy w przygotowaniach tego typu inicjatyw. Nasz projekt skierowany jest głównie do młodzieży ze Starówki, ale na kolejne edycje imprezy chcemy zapraszać wszystkich zainteresowanych.

Fot. Archiwum ARS

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.