Reklama

Miasto było bez prądu – zawinił silny wiatr

Opublikowano:
Autor:

Miasto było bez prądu – zawinił silny wiatr - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości – Usterki mechaniczne, spowodowane zmianą pogody, głównie silniejszymi wiatrami były przyczyną awarii – tak wczorajszy brak prądu tłumaczyła w rozmowie z nami rzecznik prasowy płockiego oddziału Energa, Aldona Niedzielak

– Usterki mechaniczne, spowodowane zmianą pogody, głównie silniejszymi wiatrami były przyczyną awarii – tak wczorajszy brak prądu tłumaczyła w rozmowie z nami rzecznik prasowy płockiego oddziału Energa, Aldona Niedzielak.

Część Płocka, obejmująca ulice Kilińskiego i Padlewskiego, pozostała wczoraj bez prądu od 9 do godzin popołudniowych. W niektórych miejscach pojawiały się też kilku-, kilkunastominutowe przerwy w dostawie energii. Powodem było przepalenie bezpieczników w stacji transformatorowej, spowodowane właśnie silniejszymi porywami wiatru.

Energa odebrała ponad 400 zgłoszeń o usterkach od klientów indywidualnych oraz 16 o awariach linii wysokiego napięcia. Na szczęście sytuację opanowały ekipy techniczne spółki Energa. Aldona Niedzielak zapewniła nas, że nie powinno być już problemów z dostawą prądu, ponieważ wszystkie uszkodzenia zostały usunięte.

Fot. Tomasz Paszkiewicz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE