Reklama

Mężczyzna wyskoczył z wieżowca

Opublikowano:
Autor:

Mężczyzna wyskoczył z wieżowca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do tragicznego zdarzenia doszło w środę przed południem przy ulicy Jesiennej. Z ostatniego piętra wieżowca skoczył 33-letni mężczyzna.

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę przed południem przy ulicy Jesiennej. Z ostatniego piętra wieżowca skoczył 33-letni mężczyzna.

Smutną informację o śmierci mężczyzny przekazał nasz czytelnik. Potwierdza ją rzecznik płockiej policji. - Zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu przy ulicy Jesiennej policjanci otrzymali dziś, w środę, ok. 11.00 – mówi Krzysztof Piasek. – Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 33-letni płocczanin najprawdopodobniej  skoczył z najwyższego piętra wieżowca.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych oględzin ciała i pozostałych okoliczności nie wynika, by do śmierci płocczanina miały przyczynić się osoby trzecie. Policja przyznaje, że najbardziej prawdopodobne wydaje się obecnie, że mężczyzna popełnił samobójstwo, zwłaszcza że zmagał się z poważną chorobą. Na tym etapie postępowania nie można jednak wykluczyć również innych wersji zdarzeń. 

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE