Reklama

Męskie zegarki Casio – atrybut każdego mężczyzny

Opublikowano:
Autor:

Męskie zegarki Casio – atrybut każdego mężczyzny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zegarek to nieodłączny towarzysz mężczyzny. Od średniowiecza jego wersja kieszonkowa znajdowała się w kieszeni wielu mężczyzn z lepiej sytuowanych domów. Dziś zegarek naręczny cieszy się niezwykłą popularnością i pozwolić na niego może sobie każdy.

Zegarek to nieodłączny towarzysz mężczyzny. Od średniowiecza jego wersja kieszonkowa znajdowała się w kieszeni wielu mężczyzn z lepiej sytuowanych domów. Dziś zegarek naręczny cieszy się niezwykłą popularnością i pozwolić na niego może sobie każdy.

Krótka historia

Współczesna historia zegarków liczy sobie już ponad 500 lat. Co prawda już w starożytności istniały zegary słoneczne, jednak nie były zbyt praktyczne. Dopiero zastosowanie mechanicznych wskazówek oznaczało rewolucję w odmierzaniu czasu.

Zegarek kieszonkowy, wynaleziony na początku XVI wieku, cieszył się uznaniem mężczyzn aż do I Wojny Światowej. Zmiany na rynku zegarków przyniosły działania wojenne i mężczyźni zaczęli nosić zegarki, jakie znamy dziś, czyli naręczne. Ich udoskonalanie trwało przez kolejne dziesięciolecia, dzięki czemu obecnie możemy cieszyć się niemal nieograniczonym wyborem czasomierzy.

Męskie zegarki Casio – lider rynku

Męskie zegarki Casio cieszą się uznaniem mężczyzn na całym świecie. Ich główną zaletą jest ponadczasowy design, połączony z aktualnie obowiązującymi trendami. W Casio każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Zarówno panowie ceniący połączenie klasycznych wzorów z eleganckim wykończeniem, jak i ci stawiający na efekt „wow”. Dla lubiących eksperymentować Casio przygotowało wiele zegarków, które łączą oba te style.

G-Shock – najbardziej męski zegarek

Jeżeli jakiś zegarek można określić mianem „najbardziej męskiego”, to jest to bez wątpienia Casio G-Shock. A dokładnie cała seria tych zegarków, ponieważ obecnie na rynku jest wiele modeli G-Shocka. Czym różni się on od reszty zegarków? Męskie zegarki Casio G-Shock reklamowane są jako wstrząsoodporne. Nie straszne im wyzwania dnia codziennego i niecodziennego. Wytrzymają wszystko.

Oprócz tego posiadają funkcje, których nie spotkamy w większości czasomierzy. Są to m.in. podświetlenie auto-light, kilka funkcji alarmu (w niektórych modelach z opcją ustawienia drzemki) czy datownik pokazujący aktualny dzień tygodnia. Dodatkowo G-Shock jest w pełni wodoszczelny i można z nim nurkować nawet do głębokości 200 metrów! To głębokość nieosiągalna dla 99% nurków, więc G-Shock bez problemów poradzi sobie z największą ulewą.

Wiele kobiet uważa, że mężczyzna powinien nosić zegarek. Jest on nie tylko bardziej praktyczny przy wskazywaniu godziny niż telefon, ale również dobrze wygląda. Męskie zegarki Casio są połączeniem praktyki z elegancją. Decydują się na kupno zegarka, warto zacząć od tej japońskiej marki. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE