Reklama

Maturzyści zatańczyli poloneza na Starym Rynku

Opublikowano:
Autor:

Maturzyści zatańczyli poloneza na Starym Rynku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Maturzyści, zanim na dobre przysiądą do książek powtarzając materiał do egzaminu dojrzałości, po raz 14. ruszyli w tany. Na starówce kilkaset osób złapało się za ręce i wspólnie z prezydentem Płocka zatańczyło poloneza.

Maturzyści, zanim na dobre przysiądą do książek powtarzając materiał do egzaminu dojrzałości, po raz 14. ruszyli w tany. Na starówce kilkaset osób złapało się za ręce i wspólnie z prezydentem Płocka zatańczyło poloneza.

Wspólny polonez maturzystów pod gołym niebem stał się już tradycją. Miło jest po latach spojrzeć na takie zdjęcia z młodości, tym bardziej we wtorek wielu fotografów postanowiło uwiecznić taniec na Starym Rynku kolejnego rocznika z płockich szkół ponadgimnazjalnych. Zabawę organizowała, jak w latach poprzednich, płocka redakcja Gazety Wyborczej przy współpracy z Ratuszem. Tym razem pierwsze kroki w rytm muzyki postanowiono punktualne o godzinie 13.00. W jednej z pierwszych par zatańczył również prezydent Płocka. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE