Reklama

Materac dla dwóch czy jednej osoby? Dla kogo jest materac 120x200 cm

Opublikowano:
Autor:

Materac dla dwóch czy jednej osoby? Dla kogo jest materac 120x200 cm - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteś szczęśliwym posiadaczem pojedynczego, ale dość sporego łóżka? Gratulujemy. Możliwość spania na materacu 120x200 cm gwarantuje przyjemny, regenerujący sen.

Jesteś szczęśliwym posiadaczem pojedynczego, ale dość sporego łóżka? Gratulujemy. Możliwość spania na materacu 120x200 cm gwarantuje przyjemny, regenerujący sen.

Duża ilość dostępnej przestrzeni nie krępuje Twoich ruchów w nocy, możesz swobodnie przewracać się z boku na bok, bez potrzeby unoszenia ciała. Nie ma obaw, że z niego spadniesz. Materac 120x200 cm daje Ci swobodę, powinien być jednak odpowiednio dobrany pod względem twardości. Zapewni wtedy właściwe podparcie kręgosłupa, sprawi, że ciało będzie rozluźnione i wypoczęte. Jak dokonać właściwego wyboru materaca 120x200 cm?

Skorzystaj z oferowanej pomocy

Wiele sklepów oferuje fachowe doradztwo przy zakupie materaca 120x200 cm. Doświadczeni konsultanci w przejrzysty i jasny sposób objaśnią ci podstawowe pojęcia dotyczące materacy. Odpowiedzą na twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Wysoka jakość obsługi klienta, już na samym początku może nam powiedzieć, że daną firmę cechuje pełen profesjonalizm i z pewnością zakupienie materaca 120x200 cm właśnie tam, będzie dobrą decyzją. Sprawdź co możesz wybrać jeśli chodzi o materac 120x200 cm na https://sweetsen.pl/120x200-cm-c26. O co może nas zapytać konsultant?

Co powinieneś wiedzieć zanim przystąpisz do zakupu materaca 120x200 cm?

Poza tak oczywistą wiedzą jak rozmiar materaca, powinieneś znać również wagę osób lub osoby, które będą z materaca korzystać. Od niej zależy bowiem twardość materaca, czyli poziom komfortu jaki będziemy odczuwać podczas snu. Producenci stosują czterostopniową skalę podziału materacy:

 • materace miękkie (waga poniżej 60 kg)

 • materace średnio twarde (waga 60 – 100 kg)

 • materace twarde (waga powyżej 100 kg)

 • materace bardzo twarde (waga powyżej 120 kg)

 • Konsultant może zapytać nas również o rodzaj rdzenia materaca. Do wyboru mamy wkład piankowy, wkład bonellowy oraz wkład kieszeniowy materaca 120x200 cm. Posiadają różne właściwości, inną trwałość. Różnią się także ceną.

  Do wyboru mamy opcje materaca 120x200 cm jednostronną lub dwustronną. Co to znaczy? Materace jednostronne mają przeznaczoną do użytku tylko jedną stronę. W przypadku materacy 120x200 cm dwustronnych możemy korzystać z obu stron, w dowolnej kombinacji twardości. Żywotność takiego materaca jest znacznie dłuższa od materaca jednostronnego. Daje nam również większe możliwości wyboru twardości.

  Nie zapominajmy, że nie musimy się znać na wszystkim. Zanim dokonamy wyboru materaca 120x200 cm warto dopytać konsultanta o wszystkie nurtujące lub obce nam rzeczy.

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE