Reklama

Reklama

Masz wyobraźnię i odrobinę talentu? Możesz wygrać 2000 zł

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Masz wyobraźnię i odrobinę talentu? Możesz wygrać 2000 zł - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ta całkiem pokaźna kwota wpłynie na konto zwycięzcy konkursu na na logo, promujące 50-lecie Gminy Stara Biała. Może warto spróbować?

Reklama

Czasu jest sporo, bo konkurs trwa do końca lipca 2022 r. Ogłosił go Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej.

- W kwietniu rada Gminy Stara Biała podjęła uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2023 Rokiem Jubileuszu 50-lecia Utworzenia Gminy Stara Biała. Konkurs na logo to pierwszy element wpisujący się w świętowanie Roku Jubileuszowego - informuje oficjalna strona gminy.

Celem jest uzyskanie oryginalnego projektu logo promującego 50-lecie Gminy Stara Biała, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną i będzie przeznaczone do celów popularyzatorskich i działań reklamowych oraz promocyjnych.

Kto może wziąć udział w konkursie? Praktycznie każdy, prace mają być dostarczone drogą pocztową na adres GOKiS, ul. Jana Kazimierza 1, 09-411 Biała z dopiskiem „Konkurs na logo” lub elektronicznie na adres gokis@starabiala.pl do 31 lipca 2022 r. 

Co ważne, projekt powinien być przystosowany do różnorodnego wykorzystania: na przedmiotach codziennego użytku, w materiałach promocyjnych i reklamowych, na papierze firmowym i innych materiałach poligraficznych, w materiałach elektronicznych, prezentacjach, wydawnictwach, grafice internetowej, banerach promocyjnych.

- Logo powinna cechować oryginalność i innowacyjność, rozumiana jako walor wyjątkowości i niepowtarzalności koncepcji graficznej, która, wzbudza ciekawość i zainteresowanie - podkreśla organizator.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 prace. Komisja konkursowa wybierze najlepszy projekt, a ogłoszenie wyników nastąpi 16 sierpnia 2022 r.

Szczegóły: www.starabiala.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy