Reklama

Małachowianka czy Martyniówka? Hakerzy stroją sobie żarty

Opublikowano:
Autor:

Małachowianka czy Martyniówka? Hakerzy stroją sobie żarty  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa atak hakerski na placówki oświatowe w całej Polsce. Najstarsza szkoła w Polsce w sieci zyskała nowego patrona, a został nim Zenek Martyniuk, popularny artysta disco polo.

Trwa atak hakerski na placówki oświatowe w całej Polsce. Najstarsza szkoła w Polsce w sieci zyskała nowego patrona, a został nim Zenek Martyniuk, popularny artysta disco polo. 

Skutki są dość zabawne, choć z pewnością nie wszystkim do śmiechu. Szkoły w internecie mają teraz... nowych patronów, a niekiedy i adresy. Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła "Małachowianka" pokazuje się zdjęcie wejścia do liceum i podpis Liceum Ogólnokształcące im. Zenka Martyniuka. Zmieniono także adres na ul. Teatralną 1, choć najstarsza szkoła w Polsce mieści się przy ul. Małachowskiego 1. 

"Zmiany" dotyczą też innych płockich szkół. I tak np. III Licem Ogólnoszkształcącemu "patronuje" Marija Konopnicka (pisownia oryginalna), Zespół Szkół Centrum Edukacji Ignacego Łukasiewicza zamieniło na Adama Gargulca Ososzczaka, a "Elektryk" Marię Skłodowską-Curie na Marcina Dubiela, a V LO dostało Krzysztofa Kononowicza. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE