Reklama

Łowcy przygód zabawią się w płockim ZOO

Opublikowano:
Autor:

Łowcy przygód zabawią się w płockim ZOO - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To będzie pierwsza taka zabawa na terenie płockiego ZOO. Dlatego nie ma co zwlekać, trzeba zapisywać się jak najszybciej, bo obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”

To będzie pierwsza taka zabawa na terenie płockiego ZOO. Dlatego nie ma co zwlekać, trzeba zapisywać się jak najszybciej, bo obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Młodzi poszukiwacze przygód będą odkrywać miejsca, w których specjalnie dla nich przygotowane zostaną rozmaite zadania. Wszystko odbędzie się niemal dokładnie tak samo jak w tradycyjnych podchodach, ale sceneria będzie bardzo oryginalna – pełna niezwykłych zwierząt i roślin.

Podchody w ZOO, organizowane po raz pierwszy 22 kwietnia, z okazji Światowego Dnia Ziemi, zapowiadają się bardzo interesująco. Organizatorzy zapowiadają, że wszyscy uczestnicy otrzymają upominki, a do zwycięzców trafią interesujące nagrody.

– Przygotowujemy tę imprezę z myślą o czwartych i piątych klasach szkół podstawowych – powiedziała Portalowi Płock Magdalena Kowalkowska, która w płockim Ogrodzie Zoologicznym odpowiada m. in., za kontakty z mediami. – Dzieci będą ze sobą rywalizować, szukając wskazówek i rozwiązując zadania zoologiczne. Uczestnicy zabawy będą się poruszali po terenie całego Ogrodu. Koszt udziału w zabawie to zaledwie pięć złotych od osoby. Tyle bowiem kosztuje jeden bilet zbiorowy.

Zapisy od szkół, które chciałyby wystawić w podchodach swoje zespoły czwarto- i piątoklasistów, przyjmowane są pod telefonem nr 24 366 05 18, 17. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu zgłoszeń decydować będzie ich kolejność. Dlatego nie warto zastanawiać się zbyt długo. Najlepiej jak najszybciej chwycić za telefon.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE