Reklama

Lista 100 globalnych liderów. W tej branży które miejsce dla Orlenu?

Opublikowano:
Autor:

Lista 100 globalnych liderów. W tej branży które miejsce dla Orlenu?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedna z firm przygotowujących analizy i dostarczająca dane rynkowe przygotowała zestawienie 100 wiodących firm energetycznych. Z 19 krajów Europy pochodzi 41 wyróżnionych firm, a wśród nich jest płocki koncern.

Jedna z firm przygotowujących analizy i dostarczająca dane rynkowe przygotowała zestawienie 100 wiodących firm energetycznych. Z 19 krajów Europy pochodzi 41 wyróżnionych firm, a wśród nich jest płocki koncern.  

PKN Orlen znalazł się na 25 miejscu globalnej listy 100 wiodących firm energetycznych przygotowanej przez Thomson Reuters (Thomson Reuters Top 100 Global Energy Leaders). Wybrano 100 podmiotów z 1,5 tys. koncernów z całego świata, oceniając m.in. sytuację finansową, jakość zarządzania, zaufanie inwestorów, odpowiedzialność społeczną czy też wpływ środowiskowy i zarządzanie ryzykiem.

Najlepiej oceniono, o czym wspomina biuro prasowe w komunikacie, zaangażowanie firmy w redukcję emisji i wykorzystania zasobów, budowanie relacji z pracownikami i społecznościami, odpowiedzialność za produkt, dywersyfikację dostawców.

W zestawieniu, poza firmami z Europy, znalazło się także 25 koncernów z Ameryki Północnej, w tym 19 z USA i 6 z Kanady, z Azji uwzględniono 24 przedsiębiorstwa.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE