Reklama

"Lewicobus" ruszył w Polskę. Wkrótce dotrze do Płocka

Opublikowano:
Autor:

"Lewicobus" ruszył w Polskę. Wkrótce dotrze do Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Autobusem mają podróżować liderzy Lewicy: szef SLD Włodzimierz Czarzasty, lider Wiosny Robert Biedroń i lider Razem Adrian Zandberg. Kiedy dotrą do Płocka?

Autobusem mają podróżować liderzy Lewicy: szef SLD Włodzimierz Czarzasty, lider Wiosny Robert Biedroń i lider Razem Adrian Zandberg. Kiedy dotrą do Płocka?

Autobus wyruszył w piątek z Warszawy, aby dotrzeć do Łodzi i Sieradza, następnie - w sobotę - dojedzie do Poznania, Piły i Gniezna, z kolei w niedzielę, 15 września będzie w Bydgoszczy, Toruniu i Płocku (pojawi się na Podolszycach), a w poniedziałek w planach mają Białystok i Siedlce. Zamierzają spotykać się z mieszkańcami, liderom mają towarzyszyć kandydaci do Sejmu startujący w danych okręgach wyborczych.

Jak wyjaśniał sekretarz generalny Wiosny Krzysztof Gawkowski w rozmowie z dziennikarzem Polskiej Agencji Prasowej, "chcą być blisko ludzi", pokazać programy lokalne. Przykładowo w sobotę zamierzają przedstawić "Pakt dla kobiet", roztoczyć wizję Polski, jako kraju, w którym równość płci to podstawa, kobiety mogą liczyć na europejskie standardy ochrony zdrowia wolne od klauzuli sumienia.

W piątek wylosowano numery komitetów wyborczych. Numer 1 przypadł KW Polskie Stronnictwo Ludowe, 2 - KW Prawo i Sprawiedliwość, 3 - KW Sojusz Lewicy Demokratycznej, 4 - KW Konfederacja Wolność i Niepodległość, 5 - KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE