Reklama

Lao Che zagra koncert charytatywny w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Lao Che zagra koncert charytatywny w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka dni temu zespół Lao Che zdradził na swojej stronie internetowej, że przymierza się do specjalnego koncertu w mieście, z którego się wywodzi. Na więcej informacji na szczęście nie kazali długo czekać.

Kilka dni temu zespół Lao Che zdradził na swojej stronie internetowej, że przymierza się do specjalnego koncertu w mieście, z którego się wywodzi. Na więcej informacji na szczęście nie kazali długo czekać. 

Koncert jednego z najbardziej znanych płockich zespołów odbędzie się w styczniu w sali koncertowej w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego przy ul. Kolegialnej 23. Otworzy nowy koncertowy cykl „To ma sens”. Fani Lao Che mogą zacierać ręce z radości, ponieważ zespół w dotychczas przedstawianych planach nie uwzględniał występu w Płocku (dodajmy, że już powoli pracuje nad materiałem na nową płytę). W dodatku nie będzie biletów, obowiązują zaproszenia dostępne w Sekretariacie Państwowej Szkoły Muzycznej bądź w w kasie Płockiej Orkiestry Symfonicznej (Bielska 9/11). Te są już dostępne. Jedna osoba może odebrać tylko pojedyncze zaproszenie co najwyżej dla dwóch osób. Już przy odbiorze można wpłacić datek na rzecz Hospicjum Płockiego, także w trakcie koncertu mają być zbierane datki na Hospicjum.

Koncert zaplanowano 29 stycznia, początek o godzinie 18.00. Jak tłumaczą w Państwowej Szkole Muzycznej, ideą nowego cyklu "To ma sens" jest zapewnienie kontaktu uczniów i rodziców z artystami odnoszącymi sukcesy w branży muzycznej, a zwłaszcza z tymi, którzy swoją karierę rozpoczynali w płockich szkołach muzycznych. Perkusista Lao Che Michał Jastrzębski jest absolwentem PSM w Płocku. Koncerty mają wesprzeć finansowo lokalne organizacje pożytku publicznego.  

[ZT]12220[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE