Reklama

Kup osłony okienne bez wychodzenia z domu! To łatwiejsze niż myślisz

Opublikowano:
Autor:

Kup osłony okienne bez wychodzenia z domu! To łatwiejsze niż myślisz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas epidemii większość spraw staramy się załatwiać przez Internet. W ten sposób można również zamówić osłony okienne. Jak to zrobić, by zachować zasady bezpieczeństwa? Z podpowiedzią spieszy firma ANWIS.

Podczas epidemii większość spraw staramy się załatwiać przez Internet. W ten sposób można również zamówić osłony okienne. Jak to zrobić, by zachować zasady bezpieczeństwa? Z podpowiedzią spieszy firma ANWIS.

Jak dobrać rodzaj osłon okiennych? Jak wybrać najlepszy kolor? Jakie są dostępne modele? Jak są montowane? Te pytania przychodzą do głowy każdemu, kto chce zmienić wnętrza w sowim domu dzięki nowym dekoracjom okiennym. Internet jest pełen inspirujących zdjęć i porad. W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań warto odwiedzić oficjalne profile firmy ANWIS na YouTubie, Facebooku i Instagramie oraz stronę internetową anwis.pl.

Krok 1: #zostańwdomu i wybierz osłony do swojego wnętrza

Firma ANWIS prezentuje w mediach społecznościowych zdjęcia i filmy z przeprowadzonych realizacji. Na jej blogu można natomiast znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące osłon okiennych. Znajdują się tam również katalogi kolorów on-line z modnymi wzorami, deseniami i motywami. Aby ułatwić wybór, próbki tkanin lub lamel można zamówić do domu.

Dzięki nowoczesnym technologiom, można również sprawdzić, jak wybrane osłony będą prezentować się w naszym domu. Ułatwia to aplikacja mobilna ANWIS HOME wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość. Można w niej przymierzać wirtualne osłony na telefonie lub tablecie. W ten sposób sprawdzimy, jak będą prezentować się wybrane kolory, a także dopasujemy położenie osłon.

Krok 2: Złóż zamówienie

Osłony wybrane – co dalej? Na tym etapie warto skontaktować się z salonem sprzedaży ANWIS. Z doradcami firmy można porozmawiać przez telefon lub skontaktować się mailowo. Można również skorzystać z wirtualnych konsultacji. Dzięki nim uzyskamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania i zobaczymy „na żywo”, jak prezentują się wybrane rozwiązania.

Wirtualna porada to szybki i skuteczny sposób dopasowania osłon okiennych. Fachowi doradcy pomogą w dokonaniu pomiaru i na jego podstawie przygotują zamówienie, a następnie zrealizują projekt.

Krok 3: Czas na montaż!

Zamówione osłony okienne zostaną dostarczone przez salon sprzedaży pod wskazany adres. Dzięki temu nie będziemy musieli wychodzić z domu. Wszystko odbędzie się szybko i komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie.

Kiedy osłony dotrą na miejsce, będziemy mogli przejść do ostatniego etapu – montażu. Samodzielne zainstalowanie dekoracji okiennych ułatwią instrukcje zamieszczone na stronie internetowej producenta. Dzięki nim dowiemy się, jak krok po kroku zamontować osłonę na oknie. W razie problemów, pomocą służą również pracownicy salonu, w którym złożyliśmy zamówienie. Doradcy przekażą wszystkie niezbędne informacje i wyjaśnią wątpliwości. Z ich pomocą każdemu uda się prawidłowo zamontować osłony.

Jeśli zamówiliśmy osłony zewnętrzne, takie jak rolety czy żaluzje fasadowe, ich instalacją powinien zająć się specjalista. W tym przypadku zachowane będą jednak wszystkie środki bezpieczeństwa zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego i Światową Organizację Zdrowia. Większość prac odbędzie się na zewnątrz, więc domownicy nie muszą obawiać się naruszenia prywatności czy bezpieczeństwa.

 

Jak widać, zamówienie osłon okiennych w czasie epidemii jest szybkie i wygodne. Warto przy tym skorzystać z usług sprawdzonego producenta, który zapewni pełną opiekę handlową i przeprowadzi nas przez proces wyboru, zakupu oraz montażu osłony okiennej, a także zapewni gwarancję i serwis pogwarancyjny produktu.

Masz pytania dotyczące osłon okiennych? Skorzystaj z formularza kontaktowego firmy ANWIS!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE