Reklama

Kukiz'15 ma swojego kandydata na prezydenta Płocka?

Opublikowano:
Autor:

Kukiz'15 ma swojego kandydata na prezydenta Płocka? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas dzisiejszego spotkania posła na Sejm Marka Jakubiaka z mieszkańcami Płocka dyskutowano głównie na tematy ogólnokrajowe. Gdy padły pytania o Płock do tablicy został wywołany Maciej Dąbrowski …

Podczas dzisiejszego spotkania posła na Sejm Marka Jakubiaka z mieszkańcami Płocka dyskutowano głównie na tematy ogólnokrajowe. Gdy padły pytania o Płock do tablicy został wywołany Maciej Dąbrowski …  

- Ja sobie nie wyobrażam, żeby Maciej nie startował na prezydenta z ramienia Kukiz'15 – przyznał Marek Jakubiak.

Sam prezes płockiego oddziału Kukiz'15 przyznał, że decyzji jeszcze nie podjął.

- Bronię się przed tą decyzją, ponieważ nie mam doświadczenia politycznego – powiedział Maciej Dąbrowski. – Jestem przedsiębiorcą, z wykształcenia mistrzem złotnictwa, całe życie pracowałem tylko i wyłącznie u siebie w firmie.

Jako główne plany wobec miasta Maciej Dąbrowski wymienił natomiast wsparcie małych przedsiębiorstw oraz potrzebę rewitalizacji płockiej starówki.

- Jeśli miałbym coś zrobić, chciałbym wesprzeć drobną przedsiębiorczość – dodał Maciej Dąbrowski. – Jeśli chodzi o miasto jego zadłużanie moim zdaniem jest karygodne. Bardzo na sercu leży mi również starówka. Uważam, że jest zdegradowana, powstało piękne osiedle na Podolszycach, a druga strona jest zapomniana.

Maciej Dąbrowski prowadzi w Płocku salon jubilerski, jest także właścicielem kamienic w rejonie ul. Królewieckiej. Od września zeszłego roku pełni funkcję prezesa płockiego oddziału ruchu Kukiz'15.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE