Reklama

Ktoś zostawił walizkę. Policja otoczyła budynek [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Ktoś zostawił walizkę. Policja otoczyła budynek [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z ruchu wyłączono dwie uliczki wokół zakładu energetycznego, a sam budynek został otoczony przez znaczne siły policyjne. Wszystko z powodu walizki, którą ktoś pozostawił na parkingu.

Z ruchu wyłączono dwie uliczki wokół zakładu energetycznego, a sam budynek został otoczony przez znaczne siły policyjne. Wszystko z powodu walizki, którą ktoś pozostawił na parkingu.

O nietypowej sytuacji przy zakładzie energetycznym powiadomił nas czytelnik.  Jak potwierdza rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, w poniedziałek po południu policjanci otrzymali informację na temat walizki pozostawionej na parkingu przed zakładem energetycznym. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy otoczyli budynek i wyłączyli z ruchu dwie przylegające doń uliczki. W tej chwili nie da się wjechać z tzw. starej Wyszogrodzkiej ano tamtędy wyjechać.

- Obecnie wszyscy czekają  na przyjazd policyjnego pirotechnika z psem, który jest przeszkolony w wykrywaniu materiałów wybuchowych - mówi Krzysztof Piasek. - Policjanci zabezpieczają teren i do czasu wyjaśnienia sytuacji

Walizka, którą ktoś zostawił na środku pustego parkingu, wygląda jak by pozostawiona przez nieuwagę podczas wsiadania do samochodu. Na miejscu są zgodnie z przepisami wszystkie służby.

AKTUALIZACJA:

Jak po 18.00 poinformował Krzysztof Piasek, na szczęście i tym razem mieliśmy do czynienia z fałszywym alarmem. 

- Okazało się, że serwisant drukarek, który przyjechał dziś do Płocka, zostawił swoją walizkę przez nieuwagę - mówi rzecznik. - Teraz musi po nią wrócić.

Serwisant przyjedzie spod Warszawy, do tego czasu policjanci pilnują, by zguba, która sprawiła takie zamieszanie, nie dostała się w niepowołane ręce. 

 

Kilka miesięcy temu mieliśmy do czynienia z podobną sytuacją na dworcu PKP:

[ZT]12627[/ZT]

Niedługo później sytuacja się powtórzyła:

[ZT]12634[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE