Reklama

Kto nie boi się duchów i tajemnic, niech przybywa

Opublikowano:
Autor:

Kto nie boi się duchów i tajemnic, niech przybywa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lubicie się bać, chodzić po ciemnych korytarzach albo oglądać horrory? Jeśli tak, to szybko się zapisujcie, bo pierwsza odsłona trzeciej edycji „Dusznej sprawy” już w tym tygodniu.

Lubicie się bać, chodzić po ciemnych korytarzach albo oglądać horrory? Jeśli tak, to szybko się zapisujcie, bo pierwsza odsłona trzeciej edycji „Dusznej sprawy” już w tym tygodniu.

Nic się nie zmieniło, wszelkie zjawy ponownie będą miały używanie na uczestnikach tej wycieczki po korytarzach najstarszej polskiej szkoły. Zapraszają na trzecią edycję „Dusznej sprawy” w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Małachowskiego (wejście od ul. Teatralnej). Ustalono kilka terminów: 18 i 19 listopada, 2 i 3 grudnia (te terminy dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego), a także 25 i 26 listopada (projekt dofinansowano ze środków Miasta Płock).

Każdy spacer potrwa około 45 minut. Pierwsze wejście o godz. 18.00, zakończenie o godz. 20.30. Wejścia w zorganizowanych grupach będą co pół godziny.

Uprzedzamy, że liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność zapisów. Zgłoszenia zawierające imiona i nazwiska uczestników przyjmują pod adresem: biuro@ducesmazovie.pl. Kontakt telefoniczny z biurem: 608 050 024; 602 469 285

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE