Reklama

Kto chce zostać europosłem z list Prawa i Sprawiedliwości? Marek Opioła...

Opublikowano:
Autor:

Kto chce zostać europosłem z list Prawa i Sprawiedliwości? Marek Opioła... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy całą mazowiecką listę Prawa i Sprawiedliwości w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na liście mamy obecnych posłów Prawa i Sprawiedliwości z okręgu płocko-ciechanowskiego czy też Agnieszkę Krzętowską, która od stycznia 2016 r. do lutego 2018 r. zasiadała w radzie nadzorczej PKN Orlen.

Znamy całą mazowiecką listę Prawa i Sprawiedliwości w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na liście mamy obecnych posłów Prawa i Sprawiedliwości z okręgu płocko-ciechanowskiego czy też Agnieszkę Krzętowską, która od stycznia 2016 r. do lutego 2018 r. zasiadała w radzie nadzorczej PKN Orlen.

Liderem listy jest Adam Bielan, co było wiadome od pewnego czasu. Z kolejnych miejsc na liście zamierzają startować także politycy, który zdobyli cztery lata temu mandat posła z okręgu płocko-ciechanowskiego. To Marek Opioła (nr 10) i Maciej Małecki (nr 4).

Na liście mamy również europosła Zbigniewa Kuźmiuka (nr 3) i płocczankę, doktor ekonomii i wykładowcę akademickiego Agnieszkę Krzętowską (nr 8).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE