Reklama

Koronawirusa w Płocku na razie nie ma. 58 przypadków w Polsce

Opublikowano:
Autor:

Koronawirusa w Płocku na razie nie ma. 58 przypadków w Polsce  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek 13 marca liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce wzrosła do 58 osób. Najwięcej zachorowań jest we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu. W Płocku nie ma jeszcze potwierdzonego przypadku wirusa SARS-CoV-2.

W piątek 13 marca liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce wzrosła do 58 osób. Najwięcej zachorowań jest we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu. W Płocku nie ma jeszcze potwierdzonego przypadku wirusa SARS-CoV-2. 

Z 51 do 57 wzrosła liczba zakażonych koronawirusem w Polsce. Najwięcej przypadków póki co odnotowano w największych miastach - Wrocław (7), Warszawa (6) i Poznań (5). Po 5 przypadków odnotowano także w powiatach lubelskim i leżajskim. 

— Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) March 13, 2020

Główny Inspektor Sanitarny apeluje o powstrzymanie się od podróży, zwłaszcza do krajów o dużym liczbie potwierdzonych przypadków zachorowań. Młodzież prosi się o pozostanie w domach. 

- Główny Inspektor Sanitarny apeluje, aby czas wolny od zajęć lekcyjnych nie stanowił pretekstu do zintensyfikowania kontaktów towarzyskich. To czas mądrych wyborów zdrowotnych. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższy. Zachowujmy się odpowiedzialnie - czytamy w komunikacie GIS. 

Mapa zarażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce aktualna na 13 marca godz. 10:30. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE