Reklama

Kontrola drogowa z prezentami dla pań

Opublikowano:
Autor:

Kontrola drogowa z prezentami dla pań - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji Dnia Kobiet policjanci postanowili zrobić coś miłego dla pań za kierownicą bądź dla pasażerek w samochodach. - Kochasz? Powiedz stop wariatom drogowym – mówi policyjny rzecznik. W nawiązaniu do tego hasła funkcjonariusze z drogówki wręczali okolicznościowe podarunki.

Z okazji Dnia Kobiet policjanci postanowili zrobić coś miłego dla pań za kierownicą bądź dla pasażerek w samochodach. - Kochasz? Powiedz stop wariatom drogowym – mówi policyjny rzecznik. W nawiązaniu do tego hasła funkcjonariusze z drogówki wręczali okolicznościowe podarunki.

Policjanci 8 marca postanowili urozmaicić kontrolę drogową. Rozdawali paniom siedzącym w samochodach bezpieczne serca. Wszystkie wykonano z tektury. - Na sercach, będących jednocześnie zawieszką zapachową, wydrukowane zostały zasady bezpiecznego podróżowania samochodem, np.: „Zebry są pod ochroną. Uważaj na przejściach”, "Nie bądź lwem, kiedy zliżasz się do zebry" lub „Hamuj przed pasami, nie zwalniaj w uczuciach…” - opowiada policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. Działania były częścią większej kampanii „Kochasz ? Powiedz Stop Wariatom Drogowym” związanej z propagowaniem bezpiecznych zachowań na drodze.

Jednocześnie policja przyłącza się do życzeń dla wszystkich pań z Płocka i powiatu z okazji ich dzisiejszego święta. - Natomiast wszystkim zmotoryzowanym paniom życzymy, aby zawsze bezpiecznie dojechały do wyznaczonego celu podróży – dodaje rzecznik.

Fot. KMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE