Reklama

Konkurs z Parkiem Linowym rozstrzygnięty

Opublikowano:
Autor:

Konkurs z Parkiem Linowym rozstrzygnięty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Marta, Krystyna i Karolina z Płocka. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Marta, Krystyna i Karolina z Płocka. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

UWAGA! Konkurs został rozstrzygnięty.

Wejściówki ukryliśmy w naszym Kalendarzu Wydarzeń. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem biletu, wystarczy odnaleźć je na naszej stronie, niezwłocznie zadzwonić pod numer telefonu 24 266 60 00 i podać odnalezione hasło.

Zaproszenia wygrają trzy najszybsze osoby, które dodzwonią się jako pierwsze i nie otrzymały już od nas biletów w ciągu ostatnich 30 dni.

Biletów do parku linowego szukajcie w opisie jednego z wydarzeń zamieszczonych w

Życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA:
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Marta, Krystyna i Karolina z Płocka. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE