Reklama

KONKURS z American Hustle rozstrzygnięty

Opublikowano:
Autor:

KONKURS z American Hustle rozstrzygnięty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrało dwóch panów z Płocka. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Znajdź podwójny bilet na dzisiejszy film i spotkanie z aktorką w NovymKinie Przedwiośnie!

Zapraszamy na film i ciekawe spotkanie, które odbędzie dziś, w środę 16 kwietnia o godzinie 18:00 w NK Przedwiośnie.  "Moja przygoda z Hollywood" to spotkanie z Anną Wendzikowską, dziennikarką, prezenterką telewizyjną, korespondentką programu Dzień dobry TVN.  Spotkanie połączone z projekcją filmu "American Hustle" poprowadzi aktor płockiego teatru Piotr Bała.

Wstęp kosztuje 10 zł, ale my mamy dla Was dwa podwójne bilety!

Wejściówki ukryliśmy w naszym Kalendarzu Wydarzeń. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem zaproszenia, wystarczy odnaleźć je na naszej stronie, niezwłocznie zadzwonić pod numer telefonu 24 266 60 00 i podać odnalezione hasło.

Zaproszenie wygrają dwie najszybsze osoby, które dodzwonią się jako pierwsze i nie otrzymały już od nas biletów w ciągu ostatnich 30 dni.

Życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA:

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrali panowie - pan Krzysztof i pan Michał, obaj z Płocka. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy:)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE