Reklama

KONKURS: Wygraj bilet na Scooby-Doo!

Opublikowano:
Autor:

KONKURS: Wygraj bilet na Scooby-Doo! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Paulina z Płocka, Joanna z Rogozina i Monika z Pepłowa. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Paulina z Płocka, Joanna z Rogozina i Monika z Pepłowa. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

UWAGA: Konkurs został już zakończony!

Wejściówkę ukryliśmy w naszym Kalendarzu Wydarzeń. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem zaproszenia, wystarczy odnaleźć je na naszej stronie, niezwłocznie zadzwonić pod numer telefonu 24 266 60 00 i podać odnalezione hasło.

Zaproszenie wygrają trzy najszybsze osoby, które dodzwonią się jako pierwsze i nie otrzymały już od nas biletów w ciągu ostatnich 30 dni.

Biletu na filmowy poranek ze Scooby-Doo, podczas którego wyświetlany będzie film "
Scooby-Doo i Potwór z Loch-Ness" (z lektorem), szukajcie w opisie jednego z wydarzeń zamieszczonych w Kalendarium.

Życzymy powodzenia!


Filmowe Poranki ze Scooby-Doo to nowy projekt kin Helios poświęcony najmłodszym Widzom. Spotkania w kinie ze Scooby-Doo odbywają się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. "Filmowe Poranki" gwarantują Państwu oraz Państwa Dzieciom moc konkursów, nagród oraz wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji!

Uczestnicy Filmowych Poranków w ramach spotkań otrzymują indeksy Akademii Detektywa, które zapewniają udział w „prawdziwym kursie” , na koniec którego otrzymają Licencję detektywa. Aby otrzymać wpisy w Indeksie Akademii Detektywów należy wykonać szereg misji specjalnych.

Specyfika seansu filmowego:
- dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
- pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali (półmrok)

AKTUALIZACJA:

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Paulina z Płocka, Joanna z Rogozina i Monika z Pepłowa. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE