Reklama

Konkurs fotograficzny, nagrody czekają!

Opublikowano:
Autor:

Konkurs fotograficzny, nagrody czekają! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteś osobą niepełnosprawną, która lubi fotografować swoje najbliższe otoczenie? Weź udział w konkursie „Ja i mój świat - miejsca, ludzie, przyroda". Do dzieła - czasu jest już niewiele, a nagrody czekają!

Jesteś osobą niepełnosprawną, która lubi fotografować swoje najbliższe otoczenie? Weź udział w konkursie „Ja i mój świat - miejsca, ludzie, przyroda". Do dzieła - czasu jest już niewiele, a nagrody czekają!

Konkurs został przygotowany z myślą o osobach niepełnosprawnych, które amatorsko fotografują swoje najbliższe otoczenie. Organizatorzy chcą wyzwolić w nich twórczą aktywność, udowodnić, że niepełnosprawność nie oznacza, że nie drzemią w nas ogromne pokłady kreatywności i że mimo ograniczeń można w pełni korzystać z uroków życia.

Nagrody są naprawdę kuszące: artyści, których prace zostaną ocenione najwyżej,  mogą wygrać aparat fotograficzny, tablet lub odtwarzacz mp 4. Ich fundatorem jest Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej w Warszawie. Nadesłane na konkurs fotografie zostaną zaprezentowane 11 września podczas Dnia Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych.

Zgłoszenia do konkursu, którego organizatorami są: płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej" oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku, przyjmuje

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej" w Nowym Miszewie, ul. Pałacowa 2, 09-470 Bodzanów.

Trzeba się śpieszyć - na prace organizator czeka jeszcze tylko do 31 sierpnia 2013 roku. Do dzieła!

Regulamin konkursu można przeczytaćUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE