Reklama

Koniec przeprowadzki. Urzędnicy wracają do kamery pruskiej

Opublikowano:
Autor:

Koniec przeprowadzki. Urzędnicy wracają do kamery pruskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydano 18,4 mln zł, remont trwał trzy lata. Urzędnicy zatrudnieni w delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego niebawem wracają do kamery pruskiej.

Wydano 18,4 mln zł, remont trwał trzy lata. Urzędnicy zatrudnieni w delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego niebawem wracają do kamery pruskiej.

Tablica z godzinami przyjęć jest już zamontowana na budynku. Pierwsi petenci mogą zostać przyjęci w płockiej delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego już w najbliższy poniedziałek, 22 maja. 

Przeprowadzka z tymczasowej siedziby do kamery pruskiej przy Kolegialnej 15 objęła wszystkie oddziały urzędu, m.in. Spraw Obywatelskich, Polityki Społecznej, Skarbu Państwa i Nieruchomości, Infrastruktury, Kontroli, Geodezji i Prawnego. 

W środku przy Oddziale Spraw Obywatelskich mają być udogodnienia w postaci poczekalni z kącikiem do zabaw dla dzieci, zainstalowano również system kolejkowy i windę. Jak informuje MUW, wybudowano też platformę i są łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Kancelarię umieszczono przy głównym wejściu do budynku. Ponadto powstało 40 dodatkowych miejsc parkingowych, w tym sześć miejsc przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE