Reklama

Komunikat policji w sprawie zaginionej nastolatki

Opublikowano:
Autor:

Komunikat policji w sprawie zaginionej nastolatki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci wciąż poszukują zaginionej 17-letniej Dominiki Paćkowskiej. Ponawiają prośby do wszystkich, pieszych i kierowców, którzy mogliby w tej sprawie pomóc.

Policjanci wciąż poszukują zaginionej 17-letniej Dominiki Paćkowskiej. Ponawiają prośby do wszystkich, pieszych i kierowców, którzy mogliby w tej sprawie pomóc. 

Każdy, kto widział zaginioną Dominikę Paćkowską w dniu jej zaginięcia w okolicy Mostu im. Legionów Piłsudskiego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku. 

- Ostatni raz zaginiona widziana była na starym moście w Płocku w dniu 14 kwietnia 2017 r. około godz. 8:40 – czytamy w policyjnym komunikacie przysłanym przez mł. asp. Jarosława Ostrowskiego. - O zgłoszenie do KMP proszone są wszystkie osoby, które mogły widzieć dziewczynę w godzinach 8:40 do 9:30, przechodziły lub przejeżdżały przez most zarówno od strony centrum miasta, jak i od strony osiedla Radziwie. O kontakt szczególnie proszone są osoby posiadające wideorejestrator samochodowy w swoich pojazdach.

Funkcjonariuszy interesują jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu zaginionej płocczanki. Kontakt z KMP w Płocku: tel. 24 266 15 66, 68, 69; 24 266 16 00; 24 266 16 01; pod nr tel. alarmowych 112 i 997 lub osobiście w pok. 323. 

[ZT]15123[/ZT]

Tutaj przedstawialiśmy jej rysopis. 

[ZT]15117[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE