Reklama

Komunikacją miejską bez biletu. Już od soboty

Opublikowano:
Autor:

Komunikacją miejską bez biletu. Już od soboty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowe zasady dotyczące podroży autobusami Komunikacji Miejskiej zaczynają obowiązywać od 1 września. Skorzystają m.in. uczniowie podstawówek i klas gimnazjalnych.

Nowe zasady dotyczące podroży autobusami Komunikacji Miejskiej zaczynają obowiązywać od 1 września. Skorzystają m.in. uczniowie podstawówek i klas gimnazjalnych.

Jedni w ramach kampanii wyborczej proponują bezpłatną komunikację dla wszystkich mieszkańców (PiS), kolejni wychodzą z taką propozycją na rzecz uczniów i osób po 65 roku życia (SLD), z kolei płocki Ratusz (na mocy zarządzenia prezydenta Płocka) postanowił wybrać wersję bardziej okrojoną i zastosować przy okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, obejmując nowymi zasadami grupę młodszych płocczan - dzieci i uczniów. Od najbliższej soboty, 1 września 2018 r. wszystkie dzieci w wieku 1-7 lat, a także uczniowie płockich szkół podstawowych w strefie A i uczniowie III klas płockich gimnazjów w strefie A są uprawnieni do bezpłatnych przejazdów autobusami Komunikacji Miejskiej w Płocku na podstawie ważnej legitymacji szkolnej.

Andrzej Nowakowski przekonuje, że bezpłatna komunikacja dla dzieci i uczniów to dobre rozwiązanie, oparte na doświadczeniach innych miast. Są to większe od Płocka ośrodki, jak m.in. Lublin, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Poznań, czy Warszawa.

Grafika - UMP

[ZT]19355[/ZT]

[ZT]19353[/ZT]

[ZT]18056[/ZT]

[ZT]19518[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE