Reklama

Kominek w "Umów się ze mną. Take Me Out". Nadchodzi novum w polityce?[AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Kominek w "Umów się ze mną. Take Me Out". Nadchodzi novum w polityce?[AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy znacie polską wersję światowego hitu randkowego emitowaną przez Polsat „Take me out”? Nie do uwierzenia, ale postanowił tam wypróbować swoich sił i zdolności negocjatorskich jeden z naszych płockich radnych Tomasz Kominek.

Czy znacie polską wersję światowego hitu randkowego emitowaną przez Polsat „Take me out”? Nie do uwierzenia, ale postanowił tam wypróbować swoich sił i zdolności negocjatorskich jeden z naszych płockich radnych Tomasz Kominek.

Zaskoczeni? Chyba większość płocczan tak, a płocczanek?

Postanowiliśmy zaspokoić tę ciekawość i zagadnąć radnego, skąd taki pomysł u, no powiedzmy sobie szczerze, całkiem poważnego polityka. I o co tu właściwie chodzi?

- Przecież, my politycy nie musimy być zawsze tak poważni, czy nam nie wolno wystąpić w programie? – oburza się. – To trochę nasza nowa strategia działania. Chcemy być bliżej ludzkich spraw, tym samym zdecydowaliśmy się na taki właśnie eksperyment. Jesteśmy też ciekawi jak nas odbiorą wyborcy.

Niby tak, ale portal randkowy, czy to jednak nie zaszkodzi wizerunkowi Tomasza Kominka? Jednak on podkreśla, że przecież to nic złego, a wręcz przeciwnie – zalety takiego programu mogą być naprawdę wymierne.

- Jak mamy lepiej poznać potrzeby ludzi, jeśli  nie poprzez programy, które oglądają? Jak mamy lepiej do nich dotrzeć, jak nie za pomocą rzeczy, które są przystępne? – przekonuje.

Tomasz Kominek na co dzień jest bardzo poważnym politykiem i piastuje ważną funkcję na stanowisku dyrektora delegatury urzędu marszałkowskiego. Podkreśla jednak w rozmowie, że stara się mimo wszystko mieć duży dystans do siebie i tego samego oczekuje od innych.

No i jak będziemy mieli się okazję przekonać, spróbuje swoich sił negocjatorskich w randkowaniu. Co tydzień trzydzieści bardzo atrakcyjnych i co najważniejsze - wolnych kobiet oraz czterech mężczyzn, a wśród nich nasz dyrektor i radny w jednej osobie zawalczą o ich względy. Zwieńczeniem ich starań ma być właśnie niezapomniana randka. Ale czy wszystkim uda się dopiąć swego?

A jak Tomasz Kominek zamierza przekonać do siebie piękności? Otóż dostanie na to szansę w trzech rundach. Na każdym z etapów uczestniczki będą mogły zdecydować, czy są zainteresowane spotkaniem z nim czy jednak nie. Jeśli w ostatnich rundach zostanie więcej niż jedna kandydatka, nastąpi zamiana ról. Wówczas to on będzie wybierał kobietę, z którą uda się na randkę.

A jaki jest typ radnego? Dał się namówić i uchylił rąbka tajemnicy…

W typie Tomasza, jak mówi, jest dziewczyna, która zawsze będzie umiała go zaskoczyć, rozbawić, no taka nietuzinkowa. Raczej średniego wzrostu, typ urody nie ma znaczenia, liczy się to coś. Ale przede wszystkim stawia na intelekt, mówi, pewność siebie, choć wiadomo uroda…cóż jaki mężczyzna nie ma słabości do pięknych kobiet, mruga.

Dlaczego zdecydował się na udział w „Umów się ze mną. Take Me Out”?

 – Przede wszystkim chodzi o nową strategię polityczną, ale i wiadomo – uśmiecha się szeroko – przy okazji nie wykluczam nawiązania ciekawej znajomości.

Jesteście ciekawi, jak dziewczyny odniosą się do naszego płockiego radnego? Czy przekonana je do siebie? Czyżby, kurczę, powiedzą, w programie pojawił się prawdziwy ideał z Płocka? Zobaczcie, jak to będzie. Od nas powodzenia.

Najbliższy program do obejrzenia: Tutaj 

Środa, godz. 20.00, TV Polsat

Oczywiście wyżej wymieniona sytuacja nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wczoraj panował dzień radosnego żartu primaaprilisowego... Cieszymy się, że mogliście pośmiać się z nami i dziękujemy panu Tomaszowi Kominkowi za dystans do siebie i współorganizację pomysłu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE