Reklama

Kolejny przetarg unieważniony, tym razem na park

Opublikowano:
Autor:

Kolejny przetarg unieważniony, tym razem na park - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pisaliśmy o obietnicach dla mieszkańców z osiedla Miodowa. Miał powstać duży park, jako element rewitalizacji w tamtej części miasta. Niestety urzędnicy z płockiego ratusza ponownie ustalili niższą kwotę niż zaproponowała firma składająca ofertę. A przypomnijmy, że przy pierwszym podejściu nie było żadnego chętnego.

Pisaliśmy o obietnicach dla mieszkańców z osiedla Miodowa. Miał powstać duży park, jako element rewitalizacji w tamtej części miasta. Niestety urzędnicy z płockiego ratusza ponownie ustalili niższą kwotę niż zaproponowała firma składająca ofertę. A przypomnijmy, że przy pierwszym podejściu nie było żadnego chętnego.  

Ratusz unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia na opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pt. „Zagospodarowanie terenu na osiedlu Dobrzyńska na obszarze Centralnego Parku Rekreacji”. Ofertę złożyła jedna firma z Włocławka, MBZ Andler Tomczak sp. j. Była gotowa podjąć się zadania za 389,9 tys. zł. Tymczasem Ratusz przeznaczył nawet nie połowę tej kwoty, 150 tys. zł. 

[ZT]15505[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE