Reklama

Reklama

Kolejna odsłona świętej wojny. Do zgarnięcia bilety [KONKURS]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Miecznik

Kolejna odsłona świętej wojny. Do zgarnięcia bilety [KONKURS] - Zdjęcie główne

foto Tomasz Miecznik

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz pierwszy w tym sezonie ORLEN Wisła Płock zagra z Łomżą Industrią Kielce. Zdecydowanym faworytem są goście, ale nafciarzom w ostatnich latach zdarzało się zaskoczyć kielczan. Jak będzie tym razem?

Reklama

Format rozgrywek sprawia, że mecze Wisły z Industrią decydują o mistrzostwie Polski. Porażka w ORLEN Arenie zminimalizuje szanse nafciarzy na tytuł, zwycięstwo sprawi, że emocje będą do samego z końca. Zdecydowanym faworytem są aktualni mistrzowie Polski, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa - w kraju i Lidze Mistrzów. Jedyną porażkę w tym sezonie zespół prowadzony przez Talanta Dujszebajewa zaliczył 22 października. We własnej hali Łomża Industria Kielce przegrała z Barceloną 39:28. 

Wisła w ostatnich latach pokazywała, że można jednak wygrać, czego przykładem jest choćby zdobyty w zeszłym sezonie Puchar Polski. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już o 18:00. Nafciarze liczą na głośny doping. 

Jeśli ktoś jeszcze nie ma biletu, mamy dla niego konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kto jest autorem zwycięskiej bramki dla nafciarzy w ostatnim ligowym meczu, który wygrała Wisła? 

Odpowiedź należy przysłać na adres biuro@portalplock.pl, w tytule maila wpisując "Konkurs". Należy podać także imię i nazwisko. Podwójne zaproszenie wygra osoba, która najszybciej przyśle poprawną odpowiedź. 

Aktualizacja:

Najszybsza okazała się Olga Górecka. Gratulujemy!

REGULAMIN

§ 1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest portal www.portalplock.pl  zwany dalej „Organizatorem".

2. Konkurs trwa od daty ogłoszenia do 11 grudnia 2022 r. do godz. 17:00.

3. Celem Konkursu jest obdarowanie czytelników  dwoma podwójnymi zaproszeniami na mecz ORLEN Wisła Płock - Łomża Industria Kielce

§2 Uczestnictwo w Konkursie

1. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie o pełnej zdolności do czynności prawnych.

2. Każdy biorący udział w Konkursie może zostać nagrodzony tylko jeden raz.

3. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

4. Wzięcie udziału w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją jego Regulaminu.

§ 3 Zasady udziału w Konkursie

1. Aby wziąć udział w konkursie należy  odpowiedzieć na pytanie: "Kto jest autorem zwycięskiej bramki dla nafciarzy w ostatnim ligowym meczu, który wygrała Wisła?" Odpowiedź należy przesłać na adres mailowy: biuro@portalplock.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska, w tyule maila wpisując "konkurs". 

2. Lauretem konkursu zostanie osoba, która jako pierwsze nadeśle prawidłową odpowiedź.

3. Każdy uczestnik może nadesłać odpowiedź tylko raz.

4. 11 grudnia  zwycięzców poinformujemy o wygranej poprzez wiadomość prywatną na podany adres mailowy. Nazwisko zwycięzcy zostanie podane także w zaktualizowanym tekście oraz komentarzu na Facebooku. 

5. Jeden uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w konkursie. Nagroda zostanie przekazana w sposób elektroniczny na podany adres mailowy. 

6. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez PortalPłock w prywatnych wiadomościach zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

7. Organizator nie bierze odpowiedzialności za brak możliwości:

a. przekazania nagrody z powodu podania przez uczestnika błędnych danych osobowych, zmiany danych osobowych uczestnika, o której Organizatorzy nie zostali poinformowani

b. poinformowania uczestników o nagrodach i sposobach ich wydania z przyczyn niezależnych od Organizatora.

§ 4 Postanowienia końcowe

1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji, na każdym etapie trwania Konkursu, uczestników postępujących w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.

2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym zakresie pod warunkiem, że nie naruszy to praw nabytych uczestników Konkursu. W takim przypadku zmieniony regulamin zostanie zamieszczony na stronie PortalPłock.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny na stronie internetowej PortalPłock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy