Reklama

KO, PSL, SLD. Kto ma szansę na mandat posła?

Opublikowano:
Autor:

KO, PSL, SLD. Kto ma szansę na mandat posła? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Państwowa Komisja Wyborcza stopniowo podaje wyniki. To już ostatnia prosta, najważniejszy moment i wyliczenia, kto ma szansę na mandat. Przypomnijmy, że w naszym okręgu 10 osób znajdzie się w gronie przyszłych posłów.

Państwowa Komisja Wyborcza stopniowo podaje wyniki wyborów z poszczególnych komisji. To już ostatnia prosta, najważniejszy moment i wyliczenia, kto ma szansę na mandat. Przypomnijmy, że w naszym okręgu 10 osób znajdzie się w gronie przyszłych posłów.

Zwycięzcą jest Prawo i Sprawiedliwość. Być może obejmą 6 mandatów. Komu przypadną pozostałe?

[ZT]23766[/ZT]

W Polskim Stronnictwie Ludowym liczyli nawet na dwa mandaty, dla obecnego posła Piotra Zgorzelskiego, a także dla Mirosława Orlińskiego. Obecnie znamy już wyniki z 99,71 proc. obwodowych komisji wyborczych. Zapewne mandaty obejmą: Piotr Zgorzelski (PSL, zagłosowało na niego 16 tys. 738 osób, drugi wynik ma Mirosław Orliński - 8 821 głosów), szansę ma Arkadiusz Iwaniak (SLD, zyskał poparcie 15 tys. 65 osób), a także Marcin Kierwiński (KO, 27 tys. 630 głosów). Czy swój mandat utrzyma posłanka Elżbieta Gapińska, która zdobyła 10 tys. 769 głosów? Pozostaje jeszcze trochę poczekać na ostateczne wyniki wyborów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE