Reklama

Klikasz i już jesteś w środku. Zapraszają na wirtualny spacer

Opublikowano:
Autor:

Klikasz i już jesteś w środku. Zapraszają na wirtualny spacer - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Współpraca Towarzystwa Małachowiaków i Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków umożliwi odwiedziny w najstarszej szkole w Polsce bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do telefonu, tabletu czy komputera z dostępem do internetu.

Współpraca Towarzystwa Małachowiaków i Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków umożliwi odwiedziny w najstarszej szkole w Polsce bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do telefonu, tabletu czy komputera z dostępem do internetu.

Małachowianka otwiera podwoje… – niech jej piękno i chlubna tradycja dotrą dzięki wirtualnemu spacerowi do wielu użytkowników internetu na całym świecie.

Taki spacer nie stanowi żadnego wysiłku fizycznego, za to przybliży obiekt, który jest chlubą miasta w każdej publikacji poświęconej płockim zabytkom. Wystarczy wejść na stronę internetową szkoły i wybrać zakładkę "wirtualny spacer", następnie po lewej stronie wybieramy, co mamy ochotę zwiedzić, czy wpierw zajrzymy do gablot (może nigdy nie na to nie było czasu), muzeum, auli, obejrzymy okolicę z lotu ptaka, będziemy podziwiać widok z wieży albo zobaczy portrety absolwentów.

Projekt został zgłoszony przez Towarzystwo w ramach ogłoszonego w wakacje otwartego konkursu, którego celem była społeczna ochrona kulturowego dziedzictwa Mazowsza przez wspieranie i opiekę nad tym dziedzictwem oraz promocję i upowszechnianie wiedzy o zabytkach z terenu województwa. Dotacja Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie stanowiła 74% całkowitych kosztów realizacji zadania, pozostałą część sfinansowała społeczność Małachowiaków.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE