Reklama

Kierowcy, uwaga! Jest już nowe rondo

Opublikowano:
Autor:

Kierowcy, uwaga! Jest już nowe rondo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Skończyły się - przynajmniej można mieć taką nadzieję - dylematy kierowców, czy nowe rondo na skrzyżowaniu Harcerskiej, Korczaka i Pocztowej to już rondo, czy jeszcze nie.

Skończyły się - przynajmniej można mieć taką nadzieję - dylematy kierowców, czy nowe rondo na skrzyżowaniu Harcerskiej, Korczaka i Pocztowej to już rondo, czy jeszcze nie.

Przypomnijmy: mimo że znaki nie pozostawiały wątpliwości co do tego, w jaki sposób należy poruszać się po nowo budowanym skrzyżowaniu, kierowcom nagminnie zdarzało się, że okrążali centralną wysepkę z zachowaniem przepisów obowiązujących na rondzie. Jednak znaki mówiły wprost, że pierwszeństwo przejazdu mają jadący Harcerską, a pozostali musieli ustąpić im drogi.

Wczoraj wieczorem przed skrzyżowaniem pojawiały się znaki pionowe informujące, że  jest to rondo i obowiązuje na nim ruch okrężny. Powinni pamiętać o tym zwłaszcza ci kierowcy, którzy jeżdżą tamtędy codziennie i nie zwracają uwagi na znaki.

Czas na zakończenie robót wykonawca ma formalnie do 29 stycznia, ale ponieważ ze względu na pogodę prace zostały wstrzymane już jakiś czas temu, a na razie nie szykuje się ocieplenie, można się spodziewać, że ten termin zostanie przedłużony.

Fot. Małgorzata Rostowska / Portal Płock

Czytaj też:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE