Reklama

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Zaczyna się remont

Opublikowano:
Autor:

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Zaczyna się remont - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek 28 czerwca Wodociągi Płockie przystępują do rozdziału kanalizacji na Alei Kobylińskiego. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

W czwartek 28 czerwca Wodociągi Płockie przystępują do rozdziału kanalizacji na Alei Kobylińskiego. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. 

Wodociągi rozpoczynają rozdział kanalizacji na deszczową i sanitarną na Al. Kobylińskiego i al. Pawła Nowaka. Odcinek Kobylińskiego będzie więc przez jakiś czas jednopasmowy. 

- Są to przygotowania do przebudowy w przyszłym roku ul. Tysiąclecia, gdzie również trzeba przeprowadzić rozdział kanalizacji - tłumaczy Hubert Woźniak z zespołu prasowego ratusza. - Od czwartku zamknięty zostanie jeden pas al. Kobylińskiego na odcinku od skrzyżowania z Topolową do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza. Jednocześnie zamknięty zostanie jeden pas ul. Łukasiewicza, na odcinku od skrzyżowania z Al. Kobylińskiego do skrzyżowania z Nowowiejskiego.

Normalnie będą jeździć kierowcy zmierzający w stronę "Wcześniaka". Prace na Alei Kobylińskiego zostały podzielone na trzy etapy i powinny zakończyć się w październiku, zaś na alei Pawła Nowaka miesiąc później. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE