Reklama

Kiedy nastąpi remont płockiego molo?

Opublikowano:
Autor:

Kiedy nastąpi remont płockiego molo? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto ogłosiło już jeden przetarg, który został unieważniony. Teraz będzie kolejny. Remont ma kosztować 3 mln zł.

Miasto ogłosiło już jeden przetarg, który został unieważniony. Teraz będzie kolejny.  Remont ma kosztować 3 mln zł.

31 lipca urząd miasta ogłosił, że przetarg na remont nabrzeża w Płocku zostanie unieważniony. Trzy oferty, które wpłynęły, opiewały na kwoty ponad 4 mln zł, a miasto na ten cel przeznaczyło maksymalnie 3 mln zł.

W przetargu wzięła udział firma Kompres Roman Pocholczyk z Warszawy, która zaoferowała kwotę 4 mln 212 tys zł. Drugą ofertę złożyło biuro Handlowe Eksport-Impres Krzysztof Nowakowski z Płocka na 4 mln zł.175 tys. zł i kolejną Trans - Sprzęt Mariusz Owsik również z Płocka na sumę 4 mln 690 tys zł. Wszystkie trzy oferty dały gwarancje wykonania robót na 72 miesiące.

Dzisiaj miasto ogłosiło kolejny przetarg remontu mola spacerowego w Płocku w zakresie wymiany drewnianej nawierzchni mola, drewnianej konstrukcji elewacji budynku gastronomicznego znajdującego się na molo, remontu małej architektury, jak również zabezpieczenia antykorozyjnego zapory przeciwlodowej oraz filarów konstrukcji.

Jak deklaruje prezydent Andrzej Nowakowski, ratusz będzie dążyć do tego, by jeszcze w tym roku wybrać wykonawcę, a remont zakończyć wiosną, np. w kwietniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE