Reklama

Kamienica już zabezpieczona. Ulica Sienkiewicza otwarta dla ruchu

Opublikowano:
Autor:

Kamienica już zabezpieczona. Ulica Sienkiewicza otwarta dla ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Utrudnienia już się zakończyły, ul. Sienkiewicza została już udostępniona dla ruchu - poinformował Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu. Przypomnijmy, że decyzja o zamknięciu da ruchu fragmentu ulicy w centrum miasta wynikała z konieczności zabezpieczenia kamienicy. Istniała groźba, że się zawali.

- Utrudnienia już się zakończyły, ul. Sienkiewicza została już udostępniona dla ruchu - poinformował Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu. Przypomnijmy, że decyzja o zamknięciu da ruchu fragmentu ulicy w centrum miasta wynikała z konieczności zabezpieczenia kamienicy. Istniała groźba, że się zawali.

Jak wcześniej powiadomiono, część budynku przy ul. Sienkiewicza 35 zagrażała bezpieczeństwu.

- Strażacy usuwali elementy, które mogły spaść i tym samym zagrozić przechodniom - mówi rzecznik z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Edward Mysera.

Do czasu zabezpieczenia kamienicy fragment ulicy Sienkiewicza pozostawał niedostępny dla ruchu. Ze względów bezpieczeństwa przystanek "Tumska" został zamknięty, a tymczasowy przystanek miał być uruchomiony około 100 metrów w kierunku ul. Tumskiej. Zgodnie z najnowszym komunikatem po zabezpieczeniu kamienicy udało się uruchomić oba pasy ruchu, nie ma także konieczności przeniesienia przystanku. Zamknięty dla ruchu pozostaje jedynie chodnik wzdłuż posesji Sienkiewicza 35.

[ZT]22485[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE