Reklama

Już wiadomo, jak będzie wyglądał Sylwester przed ratuszem

Opublikowano:
Autor:

Już wiadomo, jak będzie wyglądał Sylwester przed ratuszem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku podczas sylwestrowej zabawy przed ratuszem nie będzie żadnej polskiej ani zagranicznej gwiazdy. Agencja Rewitalizacji Starówki chce zamiast tego zrobić potańcówkę.

W tym roku podczas sylwestrowej zabawy przed ratuszem nie będzie żadnej polskiej ani zagranicznej gwiazdy. Agencja Rewitalizacji Starówki chce zamiast tego zrobić potańcówkę.

W tym roku w Nowy Rok mamy wkroczyć tanecznym krokiem. Sylwestra organizuje Agencja Rewitalizacji Starówki. Spółka postanowiła wykorzystać patent, który sprawdził w piątkowe letnie wieczory i zaprosić płocczan do tańca. Podobnie jak w ubiegłym roku przed ratuszem nie zobaczymy żadnego zaproszonego wykonawcy. Za to Nowy Rok płocczanie powitają z tym samym zespołem muzycznym, którego słuchali przy cieszących się popularnością potańcówkach pod gwiazdami. W sobotę 31 grudnia zagrają na żywo przeboje z całego świata i ze wszystkich dekad XX wieku.

Dodatkowo przy scenie zaplanowano rozstawienie ogrzewanych namiotów ze stolikami. W środku będzie możliwość zamówienia czegoś ciepłego. Na samym środku starówki pojawi się jeszcze jeden większy namiot w sam raz do pomieszczenia roztańczonych płocczan. Zabawę postarają się rozkręcić wodzireje, atrakcją mają być również konkursy. Kiedy zegar na ratuszowej wieży wybije północ, będą życzenia, a na niebie rozbłysną fajerwerki.

Początek "Sylwestra pod Gwiazdami" o godzinie 21.00.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE