Reklama

Już w sobotę Witamina Day! w Rolmarkecie. Przyjedź!

Opublikowano:
Autor:

Już w sobotę Witamina Day! w Rolmarkecie. Przyjedź! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę 22 września w Centrum Ogrodniczym Rolmarket odbędzie się pełna witamin impreza pn. Witamina Day! W trakcie tej otwartej dla wszystkich imprezy przewidzianych zostało wiele atrakcji, takich jak: konkursy, przekąski, upominki i gratisy dla klientów.

W sobotę 22 września w Centrum Ogrodniczym Rolmarket odbędzie się pełna witamin impreza pn. Witamina Day! W trakcie tej otwartej dla wszystkich imprezy przewidzianych zostało wiele atrakcji, takich jak: konkursy, przekąski, upominki i gratisy dla klientów.

Jesień tuż tuż. Z tej okazji Centrum Ogrodnicze Rolmarket w Cieślach pod Płockiem po raz kolejny zaprasza na jesienną imprezę ogrodniczą, w tym roku pn. Witamina Day! Tego dnia na klientów będą czekać konkursy i quizy warzywne, smaczne przekąski, warzywny tor przeszkód, atrakcyjne promocje i wyprzedaż wybranych artykułów ogrodniczych do -30%. Ponadto, każdy, kto 22 września zrobi zakupy za min. 49 zł, otrzyma upominek GRATIS, a każdy klient, bez względu na wysokość rachunku, dostanie w prezencie przepisy na pyszne, pełne witamin dania.

Jak zawsze podczas organizowanych przez Rolmarket eventów będzie także możliwość skorzystania z porad ekspertów z zakresu ogrodnictwa. Tym razem tematami przewodnimi rozmów ze specjalistami będą takie zagadnienia, jak nawożenie, środki ochrony roślin, opryskiwacze oraz pielęgnacja ogrodu.

Najmłodsi będą mogli natomiast spędzić miło czas w specjalnej strefie bawialnianej, rysując, grając i tworząc ciekawe warzywne projekty.

Witamina Day! 22 września 2018r., Centrum Ogrodnicze Rolmarket, start o godzinie 8.00, zakończenie o godzinie 16.30. Wstęp jest wolny. Szczegóły imprezy na www.rolmarket.com.

Rolmarket Sp. z o.o. Sp. k. to firma rodzinna z branży ogrodniczej, oferująca tysiące produktów z obszaru ogrodnictwa. Ich sprzedaż odbywa się różnymi kanałami: w stacjonarnym Centrum Ogrodniczym Rolmarket, za pośrednictwem Internetu oraz oraz poprzez Hurtownię Ogrodniczą Rolmarket.

Firma prowadzi kilka sklepów internetowych, w tym jeden z największych w kraju internetowych sklepów ogrodniczych www.rolmarket.pl, w którym klienci znajdą wszystko do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów.

Potwierdzeniem najwyższej jakości usług świadczonych przez Rolmarket mogą być zdobyte przez firmę wyróżnienia, przyznawane zarówno przez ekspertów, jak i klientów. Firma otrzymała tytuł Wicemistrza Krajowego konkursu Agroliga 2017, a także prestiżowe laury: „Konsumencki Lider Jakości 2018” i „Supe Marka 2017”. Sklep Rolmarket.pl dwa razy z rzędu zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych sklepów internetowych w kategorii „Ogród i narzędzia” organizowanym przez serwis Opineo.pl. Firma została wyróżniona również tytułem „e-Gazele Biznesu” w 2017 oraz 2016 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE