Reklama

Już oficjalnie: Martynowski na prezydenta

Opublikowano:
Autor:

Już oficjalnie: Martynowski na prezydenta  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To już oficjalne - senator Marek Martynowski będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Płocka w nadchodzących wyborach samorządowych.

To już oficjalne - senator Marek Martynowski będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Płocka w nadchodzących wyborach samorządowych.

Jak już pisaliśmy, najpewniejszym kandydatem PiS na prezydenta Płocka będzie senator Marek Martynowski, który zresztą już w rozmowie z nami sam nie ukrywał, że ma ochotę powalczyć o fotel prezydencki.  Jego kandydaturę rekomendował płocki zarząd PiS, a dziś wieczorem prawie jednogłośnie (przy jednym wstrzymującym się głosie) przystał na to  płocko-ciechanowski Zarząd Okręgowy PiS.

Z kim stanie w szranki? Jak pisaliśmy jako pierwsi, pewniakami są urzędujący prezydent Płocka Andrzej Nowakowski - obecny gospodarz miasta w rozmowie z nami przyznał, że ma chrapkę na reelekcję i będzie startował w wyborach, a także eksprezydent Mirosław Milewski, który po opuszczeniu z hukiem szeregów PiS, wystartuje z ramienia stowarzyszenia Płocczanie.  Niemal pewny jest też start posła  Piotra Zgorzelskiego z  PSL, z SLD wystartuje prawdopodobnie Arkadiusz Iwaniak lub Zygmunt Buraczyński. Raczej na pewno o fotel prezydenta Płocka nie będzie ubiegał się Wojciech Hetkowski ani Adam Struzik.  Waha się natomiast  Iwona Wierzbicka.

Tekst, w którym ujawniliśmy, kto szykuje się do wyborów można przeczytać tutaj:

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE