Reklama

Już bez Mobilisu. Co dalej z kursami do Warszawy? Nie tak szybko, o ile w ogóle będą...

Opublikowano:
Autor:

Już bez Mobilisu. Co dalej z kursami do Warszawy? Nie tak szybko, o ile w ogóle będą... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po wycofaniu się firmy Mobilis z realizacji kursów ze świadczenia usług transportowych z końcem 2018 roku, obsługę pasażerów miała objąć inna firma - Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. J. A przynajmniej istniała na to szansa. Ale czy tak będzie?

Po wycofaniu się firmy Mobilis z realizacji kursów ze świadczenia usług transportowych z końcem 2018 roku, obsługę pasażerów miała objąć inna firma - Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. J. A przynajmniej istniała na to szansa. Ale czy tak będzie?

W grudniu zabrakło wszystkich stosownych uzgodnień, aby uzyskać zezwolenie od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego na realizację przewozów pasażerskich przez firmę Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. J. A jak obecnie wygląda sytuacja? Do Warszawy dojedziemy co najwyżej własnym samochodem (bądź z kimś) albo busem.

[ZT]21169[/ZT]

- Otrzymaliśmy 2 stycznia informację, że zezwolenie jest w zasadzie gotowe - mówi Krzysztof Kwiatkowski z firmy Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. J..

Ale pozytywnego zakończenia komunikacyjnych kłopotów wciąż nie ma. Firma poinformowała o zawieszeniu przewozów. Dlaczego? - Długo czekaliśmy na zezwolenie. Decyzja o zawieszeniu wynika z kwestii organizacyjno-kadrowych i częściowo technicznych - wyjaśnia Kwiatkowski.

Co teraz? - Do końca stycznia powinno się okazać, czy będziemy realizować kursy, czy też zrezygnujemy - dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE