Reklama

Jeszcze można zostać "SuperW". Czekają na zgłoszenia

Opublikowano:
Autor:

Jeszcze można zostać "SuperW". Czekają na zgłoszenia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kosmetyki, zabawki, słodycze, artykuły gospodarstwa domowego czy zwykłe kapcie - to marzenie wielu rodzin w całym kraju. Od kilkunastu lat w święta docierają do nich wolontariusze, niosąc ze sobą "Szlachetną Paczkę". Jest jeszcze czas, aby włączyć się do akcji.

Kosmetyki, zabawki, słodycze, artykuły gospodarstwa domowego czy zwykłe kapcie - to marzenie wielu rodzin w całym kraju. Od kilkunastu lat w święta docierają do nich wolontariusze, niosąc ze sobą "Szlachetną Paczkę". Jest jeszcze czas, aby włączyć się do akcji.aczkę". Jest jeszcze czas, aby włączyć się do akcji.

Co roku do rodzin, które dotknęła bieda, trafiają najpotrzebniejsze artykuły. Mikołajowie "Szlachetnej Paczki" uwijają się jak w ukropie, żeby w święta na wszystkich twarzach zagościł uśmiech. I co roku się udaje. 

Akcja z roku na roku zatacza coraz szersze kręgi. Liderzy regionu poszukują wolontariuszy. W tym roku Płock został podzielony na dwa rejony: Płock i Płock centrum. Aby się zgłosić, w zasadzie wystarczy mieć ukończone 18 lat. 

- Szukamy osób, którzy lubią pomagać innym, wyzwania to ich drugie ja, lubią nawiązywać nowe znajomości, kochają dobrą zabawę i chcą zobaczyć wiosnę jesienią, a szczególnie zimą - mówi Karolina Ners, liderka regionu Szlachetnej Paczki. 

 Aby zostać wolontariuszem wystarczy na stronie www.szlachetnapaczka.pl wybrać zakładkę "superW" i wypełnić krótką ankietę. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE