Reklama

Jesteś samotny? Oni rwą się do pomocy

Opublikowano:
Autor:

Jesteś samotny? Oni rwą się do pomocy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich starszych, samotnych osób z Płocka. Wolontariusze wprost rwą się do pomocy - pomogą w zakupach i w urzędzie, postoją w kolejce po leki albo wpadną na herbatkę, by po prostu pogadać.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich starszych, samotnych osób z Płocka. Wolontariusze wprost rwą się do pomocy - pomogą w zakupach i w urzędzie, postoją w kolejce po leki albo wpadną na herbatkę, by po prostu pogadać.

Biuro prasowe Ratusza przekazało przed chwilą bardzo dobrą wiadomość - osoby starsze, które czują się samotne, mogą liczyć na odwiedziny wolontariuszy. Płockie dobre duszki zapewniają, że mogą pomóc też w inny sposób - chętnie zrobią zakupy, wykupią recepty w aptece, pomogą załatwić sprawy w urzędzie. - Z naszej pomocy może skorzystać każda osoba powyżej 65. roku życia, która czuje się samotna i marzy o towarzystwie drugiego człowieka – zapewnia Beata Olszewska, pełnomocnik prezydenta ds. wolontariatu.

Osoby, które chciałby skorzystać z pomocy wolontariuszy mogą skontaktować się telefonicznie 24 364 76 22 lub osobiście z Płockim Wolontariatem przy ul. Tumskiej 9 (czynne: poniedziałek - środa godz. 7.30-15.30;   czwartek godz. 8.30-17.30; piątek godz. 8.30-15.30.).

Siedziba przy Tumskiej, fot. Płockie Centrum Wolontariatu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE