Reklama

Jesteś dobrym kierowcą? Rozwiąż test

Opublikowano:
Autor:

Jesteś dobrym kierowcą? Rozwiąż test - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już jutro 1 października w ramach akcji „Bezpieczna podróż” ruszają testy konkursowe, dzięki którym uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę o bezpieczeństwie na drodze i wygrywać nagrody.

Już jutro 1 października w ramach akcji „Bezpieczna podróż” ruszają testy konkursowe, dzięki którym uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę o bezpieczeństwie na drodze i wygrywać nagrody.

„Bezpieczna podróż” to akcja społeczna organizowana przez fundację Emanio Arcus we współpracy z Fundacją Akogo?. Twarzą tegorocznej edycji została Dorota Stalińska, od lat propagująca bezpieczeństwo na drodze.

- Nadrzędnym celem „Bezpiecznej Podróży” jest zmniejszenie liczby wypadków komunikacyjnych, zwłaszcza tych, które skutkują trwałym kalectwem - informują organizatorzy. - Poprzednie edycje pokazały, że propagowanie świadomych zachowań, edukacja i profilaktyka bezpieczeństwa skutecznie przyczyniają się do redukcji społecznych i ekonomicznych kosztów nieszczęśliwych zdarzeń komunikacyjnych, a także w wymiarze jednostkowym – chronią przed potencjalną życiową tragedią.

W najbliższy czwartek 1 października na oficjalnej stronie akcji ruszają tematyczne testy konkursowe, dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody o wartości od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Udział w konkursie może wziąć każda pełnoletnia osoba. Testów konkursowych szukajcie już od jutra na stronie akcji www.bezpiecznapodroz.org.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE